MALATYA KULUNCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Programı

Öğretmenler Günü Programı

Öğretmenler günü nedeniyle ilçemizde Kuluncak Kaymakamlığı tarafından bir program düzenlendi.Program öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah BAHAR, Şehit Ümit Akbulut İlkokulu Müdürü Hüseyin DEMİR ve öğretmenler ile birlikte Kaymakamımız Sayın Okan DAŞTAN´ı makamında ziyaret ettiler.

  Kuluncak Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan programa Kaymakamımız Okan Daştan, Belediye Başkanı Mehmet Boyraz,  İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Özaslan, İlçe Emniyet Amiri Ekrem Kırmızıdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Bahar, Şube müdürleri, kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

  İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan program, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah BAHAR, Belediye Başkanı Mehmet BOYRAZ ve Kaymakamımız Okan DAŞTAN´ın konuşmaları ile devam etti.  

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah BAHAR yaptığı konuşmada "Bugün sizlere öğretmenlik mesleğinin öneminden bahsetmeyeceğim, zira hepiniz bunu çok iyi biliyorsunuz ve yaşıyorsunuz. Eminim hepinizin meslek hayatı byunca anlatacağı birçok anısı birikmiştir ama ilçemizdeki görev sürem içinde yaşadığım birkaç anektodu paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi Sofular Ortaokulumuz var ve buranın Müdürü Gaffar TOPAL´ı ben telefonla aradığımda defalarca bana telefona bakamadığı için üzgün olduğunu ancak okulun kalorifer kazanını tamir ettiği için müsait olamayıp telefonu açamadığını söyledi. Yine başka bir müdürümüz Hüseyin DEMİR, yoğun kar yağışına rağmen ilçemizin projesi olan kodlama projesini yürütmek için yollara düşüyor ve bu eğitimleri yapıyor. Bu ve bunun gibi onlarca fedakarlık örneği sayabilirim. Hepinizin gününü kutluyorum, sizler özelsiniz ve bu özel gününüz kutlu olsun" dedi 

Canlı müzik dinletisinin yapıldığı program, Kuluncak Belediyesi tarafından hazırlanan hediyelerin öğretmenlere Kaymakamımız Okan DAŞTAN ve Müdürümüz Abdullah BAHAR tarafından dağıtılması ile son buldu. 
 

İstiklal Mahallesi, Cumhuriyet Alanı No 63 Kuluncak/MALATYA - 0 422 681 22 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.